Zmiany w VAT 2014

Zmiany w VAT 2014

 
zmiany w vat 20141 stycznia 2014 r. wchodzą w życie zmiany w VAT, które bardzo silnie wpłyną na Twoje rozliczenia VAT. Omówienie wszystkich nowości wraz z praktycznymi przykładami znajdziesz w naszym szkoleniu. Zapoznaj się z nimi już teraz!
Prowadzący

Jacek Pukaluk

Doradca podatkowy (nr wpisu 09964), absolwent Szkoły Głównej Handlowej. Ukończył program ACCA (Association of Chartered Certified Accountants). Bezpośrednio przed założeniem kancelarii, w latach 1998 -2003, zdobywał doświadczenie w grupach doradztwa VAT wielkiej czwórki. Prowadzi szkolenia w zakresie podatków (VAT, podatki dochodowe, opodatkowanie międzynarodowe). Autor szeregu artykułów oraz opracowań na tematy podatkowe.


O nas


eduselfJako jedyna na rynku szkolenia eduself.pl tworzone są w sposób wykorzystujący metody ułatwiające zapamiętywanie i zwiększające efektywność uczenia się. Z naszymi szkoleniami nauka jest szybka, przyjemna i co najważniejsze efektywna! To jedyne szkolenia z gwarancją opanowania nowych umiejętności/ Chcemy umożliwić naukę w prosty i wygodny sposób z wykorzystaniem wszystkich mozliwości, jakie daje internet - w dowolnej chwili, z dowolnego miejsca, 24h na dobę. Serwis ma być alternatywą dla tradycyjnych szkoleń, które z perspektywy pracownika i pracodawcy zabierają dużo czasu. Tematyka serwisu obejmuje następujące zagadnienia: kadry, płace, zus, rachunkowość, vat, podatki dochodowe. Odbiorcami są główni księgowi, specjaliści ds. kadr i płac, właściciele firm i prezesi.Plan szkolenia


Lekcja 1

Powstanie obowiązku podatkowego - postanowienia ogólne


Lekcja 2

Powstanie obowiązku podatkowego - szczególne przypadki


Lekcja 3

Zaliczki, przedpłaty


Lekcja 4

Terminy wystawienia faktury - limit dolny


Lekcja 5

Prawo do odliczania podatku


Lekcja 6

Podstawa opodatkowania


Lekcja 7

Zwolnienie - towary używane


Lekcja 8

Eksport towarów


Cena netto: 49.00 zł
Cena brutto: 60.27 zł

Kursy mogą nabyć osoby zalogowane w serwisie.
Zaloguj się, a jeśli jeszcze nie masz loginu i hasła możesz teraz założyć konto w portalu eszkolenia24.pl

Od momentu otrzymania płatności ten kurs będzie dostępny przez 30 dni

Uzyskanie dostępu może potrwać od kilku sekund do kilkunastu godzin w zależności od wybranego sposobu płatności.

Kursy DEMO sa bezpłatne. Uzyskanie dostępu wymaga jednak wcześniejszego zalogowania. Udostępnien DEMO nastąpi po kliknięciu przycisku Złóż zamówienie.

UWAGA: Bezwzględnie dopilnuj, aby ukończyć kurs przed terminem wygaśnięcia dostępu, który będziesz mógł sprawdzić po dokonaniu zakupu w profilu użytkownika w zakładce moje zamówienia. Pracownicy platformy szkoleniowej nie mają żadnej możliwości przedłużania dostępu do kursów, więc ponowne skorzystanie wymagać będzie ponownego zakupienia szkolenia.