Kadry - świadectwo pracy

Kadry - świadectwo pracy

 
swiadectwoTym razem przybliżamy tematykę związaną ze świadectwem pracy – dokumentem, który niejednokrotnie musi wystawiać każdy pracodawca. Ze szkolenia dowiesz się m.in. jakie są zasady wydawania świadectwa pracy, jakie informacje powinieneś zawrzeć w tym dokumencie, a jakich nie powinieneś zawierać. Ponadto przedstawiamy zasady prostowania świadectwa pracy, gdyby zdarzyło ci się popełnić błąd przy wypełnianiu treści świadectwa pracy. Obejrzyj niniejsze szkolenie, jeżeli chcesz, aby wystawiane przez ciebie świadectwa pracy w 2013 r. były zawsze poprawne. Zapraszamy.


Prowadzący:

Agata Lankamer-Prasołek

Prawnik, absolwentka studiów podyplomowych: z zakresu Prawa Pracy, Szkoły Mówców, Europejskich Studiów Specjalnych oraz Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Były inspektor pracy, współautorka książek z zakresu prawa pracy, w tym „Komentarza do Kodeksu Pracy”. Aktualnie wspólnik w firmie „Pogotowie Kadrowe Lankamer–Prasołek Sp. J.”.


O nas:

logoJako jedyne na rynku szkolenia eduself.pl tworzone są w sposób wykorzystujący metody ułatwiające zapamiętywanie i zwiększające efektywność uczenia się. Z naszymi szkoleniami nauka jest szybka, przyjemna i co najważniejsze efektywna! To jedyne szkolenia z gwarancją opanowania nowych umiejętności.Chcemy umożliwić naukę w prosty i wygodny sposób z wykorzystaniem wszystkich możliwości, jakie daje Internet - w dowolnej chwili, z dowolnego miejsca, 24h na dobę. Serwis ma być alternatywą dla tradycyjnych szkoleń, które z perspektywy pracownika i pracodawcy zabierają dużo czasu. Tematyka serwisu obejmuje następujące zagadnienia: kadry, płace, zus, rachunkowość, vat, podatki dochodowe. Odbiorcami są główni księgowi, specjaliści ds.kadr i płac, właściciele firm i prezesi.

Plan Szkolenia:

Świadectwo pracy

• Wprowadzenie

• Lekcja 1
Zasady wydawania świadectwa pracy

Lekcja 2
Treść świadectwa pracy

Lekcja 3
Najczęstsze błędy w treści świadectwa pracy

Lekcja 4
Prostowanie świadectwa pracy


!!!

KAŻDA LEKCJA JEST PRZEDSTAWIONA W FORMIE WYKŁADU WIDEO PREZENTOWANEGO PRZEZ JEDNEGO Z NASZYCH EKSPERTÓW. POZA TYM ZAMIESZCZAMY RÓWNIEŻ MATERIAŁY DODATKOWE W FORMIE PISEMNEJ (W FORMACIE PDF).

Cena netto: 49.00 zł
Cena brutto: 60.27 zł

Kursy mogą nabyć osoby zalogowane w serwisie.
Zaloguj się, a jeśli jeszcze nie masz loginu i hasła możesz teraz założyć konto w portalu eszkolenia24.pl

Od momentu otrzymania płatności ten kurs będzie dostępny przez 30 dni

Uzyskanie dostępu może potrwać od kilku sekund do kilkunastu godzin w zależności od wybranego sposobu płatności.

Kursy DEMO sa bezpłatne. Uzyskanie dostępu wymaga jednak wcześniejszego zalogowania. Udostępnien DEMO nastąpi po kliknięciu przycisku Złóż zamówienie.

UWAGA: Bezwzględnie dopilnuj, aby ukończyć kurs przed terminem wygaśnięcia dostępu, który będziesz mógł sprawdzić po dokonaniu zakupu w profilu użytkownika w zakładce moje zamówienia. Pracownicy platformy szkoleniowej nie mają żadnej możliwości przedłużania dostępu do kursów, więc ponowne skorzystanie wymagać będzie ponownego zakupienia szkolenia.