porównanie kursów WordPress

Porównanie – jaki kurs WordPress wybrać

 

Jaki kurs WordPress wybrać?

WordPress dominuje świat stron internetowych, dlatego że jest bardzo prosty w obsłudze dla osób, które nie są informatykami. Bogata paleta szablonów oraz wtyczek pozwala zbudować całkiem interesujące internetowe. ( 👉 Tu znajdziesz opisy wtyczek i inne porady dotyczące budowania stron za pomicą WordPress)

WordPress ma dobrą stronę pomocy dla osób tworzących strony, ale jeżeli zaczynasz swoją przygodę z WordPress, to bardzo dużo czasu zaoszczędzisz, korzystając z różnych kursów.

Naprawdę czasem warto wydać kilka złotych niż przez wiele dni błądzić po omacku.

Przyjrzyjmy się kursom, które oferuje Internet. Pamiętaj jednak, że tworząc ten wpis, opisywaliśmy to, co widzimy w dniu jej tworzenia, a sytuacja zawsze może się zmienić 😉

WordPress od podstaw >>>

Dość dobry kurs na dobry początek, ale ostatnia aktualizacja była 2 lata temu. To już dość dawno, bo WordPress stale się rozwija i stale wprowadza nowe funkcje.

Kurs WordPress 20022/2023 >>>

Długi i bardzo drobiazgowo poprowadzony kurs. Dla mniej cierpliwych wadą może być zamiłowanie do długich wypowiedzi.

WordPress dla zielonych >>>

Strona kursu postawiona na WordPressie, a autorka chwali się także pracami swoich uczniów. To pozwala sprawdzić osiągnięcia. Ważne jest też zapewnienie o ciągłym aktualizowaniu programu kursu. Autorka w zamian za podanie adresu e-mail udostępniaj siedem lekcji, które pozwalają sprawdzić jak uczy.

Kurs WordPress (strona w jeden dzień) >>>

W opisie kursu bardzo dużo tekstu, który wydaje się wygenerowany przez “robota marketingowego”. Na szczęście autor chwali się swoim kanałem na YouTube. Warto tam wejść i obejrzeć kilka jego filmów, ponieważ to pozwoli podjąć decyzję o ewentualnym zakupie kursu.

Podobne Posty