eszkolenia24.pl - Szkolenia przez całą dobę

Zarabiaj razem z www.eszkolenia24.pl

Przez lata pracy i nauki zdobyłeś znaczną wiedzę, która stała się twoim kapitałem.

Zamień ten kapitał na realne pieniądze. Twórz kursy, dziel się wiedza i zarabiaj. Potencjalne dochody mogą sięgnąć kilku, a nawet kilkunastu tysięcy złotych miesięcznie.

Jak można nawiązać współpracę z platformą www.eszkolenia24.pl?

Wyślij mai na adres trener@eszkolenia24.pl i przedstaw propozycję tematu kursów jakie chciałbyś zamieszczać na naszej platformie szkoleniowej. Po zawarciu umowy o współpracy będziesz mógł zacząć zarabiać i zamieszczać swoje kursy.

Czy są jakieś ograniczenia co do zamieszczanych kursów lub tematów?

Na platformie e-learningowej www.eszkolenia24.pl nie obowiązują żadne istotne ograniczenia. Przyjmujemy kursy z każdej dziedziny wiedzy, dla każdego poziomu wykształcenia odbiorcy, oraz dla wszystkich możliwych grup wiekowych. Równym zainteresowaniem darzymy kursy specjalistyczne dla inżynierów jak i gry edukacyjne dla małych dzieci. Pamiętaj jednak, że wytwórca ponosi pełna odpowiedzialność za treść kursu i jest właścicielem praw autorskich do użytych materiałów, lub ma wyrażoną we właściwej formie zgodę autorów na użycie tych materiałów. Niedopuszczalne jest umieszczanie na platformie treści o charakterze rasistowskim, politycznym, pornograficznym lub w inny sposób obrażającym dobre obyczaje.

Kto ustala cenę sprzedaży kursu?

Cenę sprzedaży kursu ustala jego twórca. Ustalając cenę sam musisz ustalić jej wysokość pamiętając, że im wyższa cena tym mniejszy krąg nabywców.

Ile kosztuje zamieszczenie kursu na platformie e-learningowej www.eszkolenia24.pl?

Nie pobieramy żadnych opłat za zamieszczenie kursów płatnych na platformie www.eszkolenia24.pl

Jak odbywają się rozliczenia pomiędzy twórcą kursów a platformą e-learningową www.eszkolenia24.pl?

Po podpisaniu umowy o współpracy, Twórca kursu otrzymuje hasło i login do swojego panelu administracyjnego, oraz możliwość zamieszczenia kursu na platformie. Cenę i podstawowe warunki sprzedaży kursu (np. czas trwania, ilość możliwych podejść dla kursantów itp.) określa sam Twórca za pomocą swojego panelu administracyjnego. W panelu tym znajduje się również moduł informujący o każdym sprzedanym kursie danego Twórcy. Rozliczenia odbywają się w dwóch wariantach w cyklu miesięcznym. Po zamknięciu miesiąca podliczana jest łączna ilość i wartość sprzedanych kursów w zależności od tego czy twórca posiada swój własny punkt sprzedaży zarejestrowany w PAYU S.A., czy też korzysta z naszego punktu sprzedaży. Więcej szczegółów technicznych dotyczących rozliczeń po kontakcie z naszym biurem. Zapraszamy.

Czy twórca kursu musi posiadać własną firmę?

Nie. Twórcą kursu może być zarówno Firma jak i osoba fizyczna. Z Firmą zawieramy klasyczna umowę o współpracy, natomiast z osobami fizycznymi możemy zawierać umowy o dzieło. Szczegółowe informacje w biurze Lebiedź Consulting.

Czy twórca może weryfikować ilość i wartość sprzedanych kursów?

Tak. Do tego służy udostępniony mu panel administracyjny, w którym można sprawdzić ilość i wartość sprzedanych kursów w dowolnie wybranym okresie.

panel administracji rozliczeniami twórcy kursu


UWAGA: Na platformie do rozliczeń wykorzystywany jest system elektronicznych płatności www.platnosci.pl. Twórca może korzystać z naszego punktu sprzedaży, lub posiadać własny punkt sprzedaży w platnosci.pl (więcej informacji w biurze platformy eszkolenia24.pl). Platforma e-learningowa uznaje kurs za sprzedany w chwili zaksięgowania wpłaty na koncie płatności.pl. Zaksięgowania wpłaty może trwać od kilku sekund do kilkudziesięciu godzin w zależności od wybranego przez kursanta sposobu płatności, oraz sprawności systemów bankowych.

Czy do stworzenia kursu potrzebne są jakieś specjalne programy?

Do rozpoczęcia tworzenia kursów nie są potrzebne, żadne specjalne programy. W zupełności wystarczy posiadanie zainstalowanej na komputerze „darmowej” przeglądarki Firefox. Platforma www.eszkolenia24.pl oparta jest na systemie Moodle. System umożliwia budowanie kursów podzielonych np. tematycznie, lub czasowo; wstawianie, zdjęć, filmów, plików różnych formatów, tworzenie lekcji, słowników i quizów tak w formie edukacyjnej jak i w formie sprawdzania wiedzy. Możliwe jest również wstawianie interaktywnych lekcji napisanych w programach zewnętrznych potrafiących eksportować kursy do formatu SCORM.

Czy możliwa jest pomoc w tworzeniu kursów?

Tak. Personel eszkolenia24.pl może pomóc w „zmontowaniu” kursu. Twórca musi dostarczyć precyzyjny scenariusz, treść oraz wszelkie materiały (np. skany, zdjęcia, itp.). Jest to czynność odpłatna. Cena ustalana jest indywidualnie w zależnościom wielkości i złożoności projektu.

Czy mogę na platformie umieścić kurs, który będzie dostępny dla ograniczonej ilości osób, np. dla pracowników mojej Firmy (tzw. Kurs zamknięty)?

Oczywiście, że tak. Umieszczenie na platformie e-learningowej www.eszkolenia24.pl kursów zamkniętych nie stanowi żadnego problemu. Wymaga jedynie podpisania stosownej umowy.

Jaka jest cena za zamieszczenie kursu zamkniętego?

Cena ustalana jest indywidualnie w zależności miedzy innymi od czasu zamieszczenia kursu, jego wielkości, ilości uczestników i generowanego przepływu danych. Dla ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z biurem.

Jakie są korzyści ze stworzenia i zamieszczenia na platformie elearningowej www.eszkolenia24.pl kursu zamkniętego dla pracowników mojej firmy?

Nowocześnie, szybko i oszczędnie:

Wykorzystanie learningu z formie kursu zamkniętego ma wiele istotnych zalet:

  1. w przypadku firm wieloosobowych nie musisz w jednym miejscu i czasie zgromadzić połowy swojej załogi. Dobrze przygotowany kurs pozwoli twoim pracownikom na naukę w dowolnym miejscu i czasie, a ty będziesz mógł na bieżąco śledzić ich postępy w nauce i stopień przyswojenia wiedzy.
  2. Jeśli twoja firma ma pracowników w kilku oddziałach w kraju zaoszczędzisz pieniądze na zbędnych podróżach i hotelach związanych z organizowaniem szkoleń stacjonarnych.
  3. Niezależnie czy masz np. kilku czy kilkuset handlowców, umiejętnie wykorzystując platformę szkoleniową będziesz mógł tanio i szybko przekazywać im wiedzę o nowych produktach, ich wadach i zaletach. Będziesz również otrzymywał raporty ze stopnia przyswojenia tej wiedzy.
Pomiń Ciekawe kursy i aktualności

Ciekawe kursy i aktualności

Pomiń InformacjaPomiń Wyszukiwarka kursów

Wyszukiwarka kursów

Pomiń Kategorie kursówPomiń Sponsorowane

Sponsorowane

Pomiń Prosimy poleć znajomym

Prosimy poleć znajomym


-----