eszkolenia24.pl - Szkolenia przez całą dobę

Outsourcing, czyli Oszczędzaj razem z www.eszkolenia24.pl

Wiele Firm i Instytucji poszukuje możliwości szybkiego, taniego i efektywnego szkolenia swoich pracowników. Najlepszym rozwiązaniem jest szkolenie metodą e-learningu poprzez Internet.
Samodzielne tworzenie bazy szkoleń, oprogramowania do ich obsługi, wykup serwerów, zatrudnianie administratorów systemu szkoleń itp. w większości wypadków jest nieopłacalne ekonomicznie nawet dla dużych firm.

Dlatego też platforma e-learningowa www.eszkolenia24.pl udostępnia swoje zasoby również dla wewnętrznych potrzeb szkoleniowych Firm i Instytucji.

Jak można nawiązać współpracę z platformą www.eszkolenia24.pl?

Wyślij mai na adres trener@eszkolenia24.pl

Czy mogę na platformie umieścić kurs, który będzie dostępny dla ograniczonej ilości osób, np. dla pracowników mojej Firmy (tzw. Kurs zamknięty)?

Oczywiście, że tak. Umieszczenie na platformie e-learningowej www.eszkolenia24.pl kursów zamkniętych nie stanowi żadnego problemu. Wymaga jedynie podpisania stosownej umowy.

Jaka jest cena za zamieszczenie kursu zamkniętego?

Cena ustalana jest indywidualnie w zależności między innymi od tego jak długo kurs ma być zamieszczony na naszej platformie elearningowej, jaka jest wielkość wgranych plików, oraz jaka jest ilość uczestników i generowanego przepływu danych. Dla ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z biurem.

Jakie są korzyści ze stworzenia i zamieszczenia na platformie e-learningowej www.eszkolenia24.pl kursu zamkniętego dla pracowników mojej firmy?

Nowocześnie, szybko i oszczędnie: Wykorzystanie learningu z formie kursu zamkniętego ma wiele istotnych zalet:
  1. w przypadku firm wieloosobowych nie musisz w jednym miejscu i czasie zgromadzić połowy swojej załogi. Dobrze przygotowany kurs pozwoli twoim pracownikom na naukę w dowolnym miejscu i czasie, a ty będziesz mógł na bieżąco śledzić ich postępy w nauce i stopień przyswojenia wiedzy.
  2. Jeśli twoja firma ma pracowników w kilku oddziałach w kraju zaoszczędzisz pieniądze na zbędnych podróżach i hotelach związanych z organizowaniem szkoleń stacjonarnych.
  3. Niezależnie czy masz np. kilku czy kilkuset handlowców, umiejętnie wykorzystując platformę szkoleniową będziesz mógł tanio i szybko przekazywać im wiedzę o nowych produktach, ich wadach i zaletach. Będziesz również otrzymywał raporty ze stopnia przyswojenia tej wiedzy.

Czy do stworzenia kursu potrzebne są jakieś specjalne programy?

Do rozpoczęcia tworzenia kursów nie są potrzebne, żadne specjalne programy. W zupełności wystarczy posiadanie zainstalowanej na komputerze „darmowej” przeglądarki Firefox. Platforma www.eszkolenia24.pl oparta jest na systemie Moodle. System umożliwia budowanie kursów podzielonych np. tematycznie, lub czasowo; wstawianie, zdjęć, filmów, plików różnych formatów, tworzenie lekcji, słowników i quizów tak w formie edukacyjnej jak i w formie sprawdzania wiedzy. Możliwe jest również wstawianie interaktywnych lekcji napisanych w programach zewnętrznych potrafiących eksportować kursy do formatu SCORM.

Czy możliwa jest pomoc w tworzeniu kursów?

Tak. Personel eszkolenia24.pl może pomóc w „zmontowaniu” kursu. Twórca musi dostarczyć precyzyjny scenariusz, treść oraz wszelkie materiały (np. skany, zdjęcia, itp.). Jest to czynność odpłatna. Cena ustalana jest indywidualnie w zależnościom wielkości i złożoności projektu.
Pomiń Ciekawe kursy i aktualności

Ciekawe kursy i aktualności

Pomiń InformacjaPomiń Wyszukiwarka kursów

Wyszukiwarka kursów

Pomiń Kategorie kursówPomiń Sponsorowane

Sponsorowane

Pomiń Prosimy poleć znajomym

Prosimy poleć znajomym


-----