eszkolenia24.pl - Szkolenia przez całą dobę


Współpraca z platformami e-learningowymi
wspólne korzyści

 • Masz platformę e-learningową?
 • Chcesz zwiększyć sprzedaż swoich szkoleń?
 • Proponujemy Ci prosty i tani w obsłudze system wzajemnej współpracy.

Jak można nawiązać współpracę z platformą eszkolenia24.pl?

Zadzwoń do nas, lub wyślij mai na adres trener@eszkolenia24.pl, a szybko ustalimy szczegóły naszej kooperacji.

Czy moje szkolenia mogą pozostać na mojej platformie?

Oczywiście. Nie musisz kopiować swoich szkoleń na naszą platformę. Do uruchomienia sprzedaży wystarczy:

  • Zarejestrować kurs,
  • Utworzyć jego - dostępną publicznie - stronę "reklamową",
  • Wewnątrz kursu umieścić link, który umożliwi studentowi bezpośrednie zalogowanie się do szkolenia umieszczonego na twojej platformie

Jak "technicznie" przebiega proces tworzenia i sprzedaży kursu za pomocą www.eszkolenia24.pl jeśli jest on zamieszczony na mojej platformie?

Proces sprzedaży twoich kursów za pomocą www.eszkolenia24.pl jest niemal całkowicie "zautomatyzowany" dzięki czemu nakłady pracy, a tym samym koszty ograniczone są do niezbędnego minimum. Poniżej schemat procesu sprzedaży od A do Z:

  1. Po podpisaniu umowy o współpracy otrzymujesz dostęp do swojego panelu administracyjnego,
  2. Za pomocą panelu administracyjnego zakładasz kurs zawierający co najmniej: dostępną publicznie stronę "reklamową" zawierającą dokładny opis kursu oraz związane z nim wymagania formalne i techniczne (jeśli takie istnieją), oraz umieszczony wewnątrz kursu link umożliwiający nabywcy szkolenia bezpośrednie zalogowanie się na twoją platformę. Tworząc ten link pamiętaj, że dostęp do niego będzie miała jedynie osoba, która faktycznie zapłaciła za kurs. W czasie tworzenia, szkolenie nie jest dostępne dla studentów.
  3. Po otrzymaniu od Ciebie informacji o zakończeniu w/w czynności uruchamiamy kurs do publicznej sprzedaży.
  4. W celu uzyskania dostępu do treści twojego szkolenia student musi je opłacić za pomocą niezależnego systemu rozliczeniowego platnosci.pl; Uwaga: uruchomienie dostępu następuje dopiero po zaksięgowaniu przelewu na koncie firmy rozliczeniowej platnosci.pl, a nie w chwili składania zamówienia! Czas księgowania może wynosić nawet kilka sekund, tak więc nabywca może uzyskać dostęp niemal bezpośrednio po wydaniu dyspozycji przelewu.
  5. Niezwłocznie po zarejestrowaniu wpłaty przez system platnosci.pl w twoim panelu administracyjnym pojawi się informacja o sprzedanym kursie.
  6. W ustalonym w umowie o współpracy terminie dokonane zostanie rozliczenie finansowe pomiędzy twoją platforma w eszkolenia24.pl.


Czy twórca może weryfikować ilość i wartość sprzedanych kursów?

Tak. Do tego służy udostępniony mu panel administracyjny, w którym można sprawdzić ilość i wartość sprzedanych kursów w dowolnie wybranym okresie.

panel administracji rozliczeniami twórcy kursu

UWAGA: Na platformie do rozliczeń wykorzystywany jest system elektronicznych płatności www.platnosci.pl. Platforma e-learningowa uznaje kurs za sprzedany w chwili zaksięgowania wpłaty na koncie płatności.pl. Zaksięgowanie wpłaty może trwać od kilku sekund do kilkudziesięciu godzin w zależności od wybranego przez kursanta sposobu płatności, oraz sprawności systemów bankowych.

Jak odbywają się rozliczenia pomiędzy współpracującymi platformami?

 1. Po podpisaniu umowy o współpracy, otrzymujesz hasło i login do swojego panelu administracyjnego, oraz możliwość zamieszczenia kursu na platformie.
 2. Za pomocą tego panelu określasz cenę i podstawowe warunki sprzedaży kursu (np. czas trwania, ilość możliwych podejść dla kursantów itp.)
 3. W panelu tym znajduje się również moduł informujący o każdym twoim sprzedanym kursie.
 4. Informacje o wpłatach automatycznie wpływają z niezależnego systemu rozliczeniowego platnosci.pl
 5. Rozliczenia pomiędzy naszymi platformami odbywają się w cyklu miesięcznym. Po zamknięciu miesiąca podliczana jest łączna ilość i wartość sprzedanych kursów. Na podstawie wystawionej przez ciebie faktury niezwłocznie przelewany należność.


Kto ustala cenę sprzedaży kursu?

Cenę sprzedaży kursu ustalasz Ty. Cena szkolenia wystawionego na eszkolenia24.pl nie powinna być wyższa od ceny na twojej platformie.


Czy są jakieś ograniczenia co do zamieszczanych kursów lub tematów?

Na platformie e-learningowej www.eszkolenia24.pl nie obowiązują żadne istotne ograniczenia. Przyjmujemy kursy z każdej dziedziny wiedzy, dla każdego poziomu wykształcenia odbiorcy, oraz dla wszystkich możliwych grup wiekowych. Równym zainteresowaniem darzymy kursy specjalistyczne dla inżynierów jak i gry edukacyjne dla małych dzieci. Pamiętaj jednak, że wytwórca ponosi pełną odpowiedzialność za treść kursu i jest właścicielem praw autorskich do użytych materiałów, lub ma wyrażoną we właściwej formie zgodę autorów na użycie tych materiałów. Niedopuszczalne jest umieszczanie na platformie treści o charakterze rasistowskim, politycznym, pornograficznym lub w inny sposób obrażającym dobre obyczaje.


Pomiń Ciekawe kursy i aktualności

Ciekawe kursy i aktualności

Pomiń InformacjaPomiń Wyszukiwarka kursów

Wyszukiwarka kursów

Pomiń Kursy

Kursy

Pomiń Prosimy poleć znajomym

Prosimy poleć znajomym


-----