Nowe przepisy o czasie pracy

Nowe przepisy o czasie pracy

 
czas pracyOd 23 sierpnia 2013 r. mamy w Kodeksie pracy nową sieć przepisów o czasie pracy. Sieć, którą pracodawca może stosować fakultatywnie. Chodzi tu głównie o 12-miesięczny okres rozliczeniowy czasu pracy oraz o tzw. ruchomą dobę pracowniczą. Są to bardzo ciekawe, uelastyczniające czas pracy instytucje i warto się zastanowić, czy wprowadzić je na stałe do organizacji, czy też nie. Zapoznaj się z naszymi materiałami i podejmij najlepszą decyzję!Prowadzący:

Piotr Wojciechowski

Prawnik, niezależny ekspert prawa pracy, były inspektor pracy. W latach 1998-2001 pracował w charakterze specjalisty w Departamencie Prawa Pracy Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej. W latach 2001-2008 pracownik Departamentu Prawnego w Głównym Inspektoracie Pracy, w latach 2004-2008 na stanowisku wicedyrektora Departamentu. Od 2009 r. prowadzi samodzielną praktykę doradczą w różnych formach, łącząc swoje bogate doświadczenie zawodowe z bardzo cenionymi umiejętnościami


O nas:

eduself

Jako jedyna na rynku szkolenia eduself.pl tworzone są w sposób wykorzystujący metody ułatwiające zapamiętywanie i zwiększające efektywność uczenia się. Z naszymi szkoleniami nauka jest szybka, przyjemna i co najważniejsze efektywna! To jedyne szkolenia z gwarancją opanowania nowych umiejętności/ Chcemy umożliwić naukę w prosty i wygodny sposób z wykorzystaniem wszystkich mozliwości, jakie daje internet - w dowolnej chwili, z dowolnego miejsca, 24h na dobę. Serwis ma być alternatywą dla tradycyjnych szkoleń, które z perspektywy pracownika i pracodawcy zabierają dużo czasu. Tematyka serwisu obejmuje następujące zagadnienia: kadry, płace, zus, rachunkowość, vat, podatki dochodowe. Odbiorcami są główni księgowi, specjaliści ds. kadr i płac, właściciele firm i prezesi.

Plan szkolenia:

Lekcja 1
12 miesięczny okres rozliczeniowy czasu pracy

Lekcja 2
Nowe zasady budowania grafików czasu pracy

Lekcja 3
Nowe zasady wprowadzania ruchomej doby pracowniczej

Lekcja 4
Zasady wprowadzania ruchomej doby pracowniczej i 12 miesięcznego okresu rozliczeniowego

Lekcja 5
Nowe zasady wprowadzania przerywanego systemu czasu pracy

Lekcja 6
Nowe procedury związane z wyjściem pracownika z pracy w celach prywatnych
Cena netto: 49.00 zł
Cena brutto: 60.27 zł

Kursy mogą nabyć osoby zalogowane w serwisie.
Zaloguj się, a jeśli jeszcze nie masz loginu i hasła możesz teraz założyć konto w portalu eszkolenia24.pl

Od momentu otrzymania płatności ten kurs będzie dostępny przez 30 dni

Uzyskanie dostępu może potrwać od kilku sekund do kilkunastu godzin w zależności od wybranego sposobu płatności.

Kursy DEMO sa bezpłatne. Uzyskanie dostępu wymaga jednak wcześniejszego zalogowania. Udostępnien DEMO nastąpi po kliknięciu przycisku Złóż zamówienie.

UWAGA: Bezwzględnie dopilnuj, aby ukończyć kurs przed terminem wygaśnięcia dostępu, który będziesz mógł sprawdzić po dokonaniu zakupu w profilu użytkownika w zakładce moje zamówienia. Pracownicy platformy szkoleniowej nie mają żadnej możliwości przedłużania dostępu do kursów, więc ponowne skorzystanie wymagać będzie ponownego zakupienia szkolenia.