Rachunek zysków i strat - jak go czytać i rozumieć

Rachunek zysków i strat - jak go czytać i rozumieć

 
rachunek zyskow i stratNasz ekspert podzieli się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem, które jako biegły rewident zdobyła m.in. przy badaniu sprawozdań finansowych. Nauczysz się bezbłędnie czytać i rozumieć rachunek zysków i strat. Przeanalizuj razem z ekspertem rachunek zysków i strat jako obligatoryjny element sprawozdania finansowego. Dowiedz się jak z rachunku zysków i strat uzyskać wszystkie możliwe informacje o jednostce, która ten rachunek sporządziła. Zapraszamy!


Prowadzący:

Bożena Pawłowska-Krawczyk

Biegły rewident. Partner w Spółce Misters Audytor Adviser Sp. z o.o. Posiada bogate doświadczenie w badaniu jednostkowych i skonsolidowanych sprawozdań finansowych, sporządzonymi zarówno zgodnie z polskimi zasadami rachunkowości, jak również z Międzynarodowymi Standardami Rachunkowości. Specjalizuje się w badaniu planów przekształcenia, wycenie i ujmowaniu instrumentów finansowych, due-diligence i doradztwie z zakresu Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej. Brała udział w przygotowaniu prospektów emisyjnych. Doświadczenie zdobyła współpracując między innymi ze spółkami notowanymi na Giełdzie Papierów Wartościowych. Doradza podmiotom gospodarczym różnej wielkości, między innymi jak przetrwać w kryzysie.

O nas:
eduself
Jako jedyna na rynku szkolenia eduself.pl tworzone są w sposób wykorzystujący metody ułatwiające zapamiętywanie i zwiększające efektywność uczenia się. Z naszymi szkoleniami nauka jest szybka, przyjemna i co najważniejsze efektywna! To jedyne szkolenia z gwarancją opanowania nowych umiejętności/ Chcemy umożliwić naukę w prosty i wygodny sposób z wykorzystaniem wszystkich mozliwości, jakie daje internet - w dowolnej chwili, z dowolnego miejsca, 24h na dobę. Serwis ma być alternatywą dla tradycyjnych szkoleń, które z perspektywy pracownika i pracodawcy zabierają dużo czasu. Tematyka serwisu obejmuje następujące zagadnienia: kadry, płace, zus, rachunkowość, vat, podatki dochodowe. Odbiorcami są główni księgowi, specjaliści ds. kadr i płac, właściciele firm i prezesi.


Plan Szkolenia:

Lekcja 1
RZiS-element sprawozdania finansowego

Lekcja 2
Segmentowa Budowa RZiS

Lekcja 3
RZiS wersja porównawcza

Lekcja 4
RZiS wersja kalkulacyjna

Lekcja 5
Co możemy odczytać z RZiS

Lekcja 6
Co możemy wyczytać z RZiS - przykład praktyczny

Cena netto: 49.00 zł
Cena brutto: 60.27 zł

Kursy mogą nabyć osoby zalogowane w serwisie.
Zaloguj się, a jeśli jeszcze nie masz loginu i hasła możesz teraz założyć konto w portalu eszkolenia24.pl

Od momentu otrzymania płatności ten kurs będzie dostępny przez 30 dni

Uzyskanie dostępu może potrwać od kilku sekund do kilkunastu godzin w zależności od wybranego sposobu płatności.

Kursy DEMO sa bezpłatne. Uzyskanie dostępu wymaga jednak wcześniejszego zalogowania. Udostępnien DEMO nastąpi po kliknięciu przycisku Złóż zamówienie.

UWAGA: Bezwzględnie dopilnuj, aby ukończyć kurs przed terminem wygaśnięcia dostępu, który będziesz mógł sprawdzić po dokonaniu zakupu w profilu użytkownika w zakładce moje zamówienia. Pracownicy platformy szkoleniowej nie mają żadnej możliwości przedłużania dostępu do kursów, więc ponowne skorzystanie wymagać będzie ponownego zakupienia szkolenia.