Zasady Wypłat Wynagrodzenia

Zasady Wypłat Wynagrodzenia

 
zasady wyplaty wynagrodzenia
Wszystko co pracodawcy oraz pracownicy działów księgowości i kadr powinni wiedzieć na temat zasad wypłaty wynagrodzenia za pracę, m.in.: pojęcie wynagrodzenia za pracę, jakie stosujemy w praktyce systemy wynagradzania, jakie są terminy wypłaty wynagrodzenia. Zapraszamy!
Prowadzący:
Agata Lankamer - Prasołek


Prawnik, absolwentka studiów podyplomowych z zakresu Prawa Pracy, Szkoły Mówców, Europejskich Studiów Specjalnych oraz Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Były inspektor pracy, współautorka książek z zakresu prawa pracy, w tym komentarza do Kodeksu Pracy. Aktualnie wspólnik w firmie "Pogotowie Kadrowe Lankamer-Prasołek Sp.J.".

O nas
eduself
Jako jedyna na rynku szkolenia eduself.pl tworzone są w sposób wykorzystujący metody ułatwiające zapamiętywanie i zwiększające efektywność uczenia się. Z naszymi szkoleniami nauka jest szybka, przyjemna i co najważniejsze efektywna! To jedyne szkolenia z gwarancją opanowania nowych umiejętności/ Chcemy umożliwić naukę w prosty i wygodny sposób z wykorzystaniem wszystkich mozliwości, jakie daje internet - w dowolnej chwili, z dowolnego miejsca, 24h na dobę. Serwis ma być alternatywą dla tradycyjnych szkoleń, które z perspektywy pracownika i pracodawcy zabierają dużo czasu. Tematyka serwisu obejmuje następujące zagadnienia: kadry, płace, zus, rachunkowość, vat, podatki dochodowe. Odbiorcami są główni księgowi, specjaliści ds. kadr i płac, właściciele firm i prezesi.

Plan Szkolenia:

Lekcja 1
Pojęcie wynagrodzenia za pracę

Lekcja 2
Systemy wynagrodzeń

Lekcja 3
Składniki wynagrodzenia

Lekcja 4
Minimalne wynagrodzenie

Lekcja 5
Wynagrodzenie za część miesiąca

Lekcja 6
Terminy wypłat wynagrodzenia
Cena netto: 49.00 zł
Cena brutto: 60.27 zł

Kursy mogą nabyć osoby zalogowane w serwisie.
Zaloguj się, a jeśli jeszcze nie masz loginu i hasła możesz teraz założyć konto w portalu eszkolenia24.pl

Od momentu otrzymania płatności ten kurs będzie dostępny przez czas nieograniczony

Uzyskanie dostępu może potrwać od kilku sekund do kilkunastu godzin w zależności od wybranego sposobu płatności.

Kursy DEMO sa bezpłatne. Uzyskanie dostępu wymaga jednak wcześniejszego zalogowania. Udostępnien DEMO nastąpi po kliknięciu przycisku Złóż zamówienie.

UWAGA: Bezwzględnie dopilnuj, aby ukończyć kurs przed terminem wygaśnięcia dostępu, który będziesz mógł sprawdzić po dokonaniu zakupu w profilu użytkownika w zakładce moje zamówienia. Pracownicy platformy szkoleniowej nie mają żadnej możliwości przedłużania dostępu do kursów, więc ponowne skorzystanie wymagać będzie ponownego zakupienia szkolenia.