Deklaracje VAT

Deklaracje VAT

 
Deklaracje vatPrzedstawiamy zbiór niezbędnych informacji dotyczących deklaracji VAT-7 i informacji podsumowujących VAT-UE. Deklaracja VAT-7 jest główną, najczęściej składaną deklaracją w związku z rozliczeniem VAT. W rzadszych przypadkach składa się deklarację VAT-7k (dotyczy ona małych podatników) i deklarację VAT-7d (dotyczy firm o większych obrotach, które również chcą rozliczać się kwartalnie). Szczegółów na temat tego, które z deklaracji składać w jakich sytuacjach oraz jak je poprawnie wypełniać, dowiesz się z niniejszego szkolenia.Prowadzący:

Jacek Pukaluk

Doradca podatkowy (nr wpisu 09964), absolwent Szkoły Głównej Handlowej. Ukończył program ACCA (Association of Chartered Certified Accountants). Bezpośrednio przed założeniem kancelarii, w latach 1998 -2003, zdobywał doświadczenie w grupach doradztwa VAT wielkiej czwórki. Prowadzi szkolenia w zakresie podatków (VAT, podatki dochodowe, opodatkowanie międzynarodowe). Autor szeregu artykułów oraz opracowań na tematy podatkowe.

O nas:

logoJako jedyna na rynku szkolenia eduself.pl tworzone są w sposób wykorzystujący metody ułatwiające zapamiętywanie i zwiększające efektywność uczenia się. Z naszymi szkoleniami nauka jest szybka, przyjemna i co najważniejsze efektywna! To jedyne szkolenia z gwarancją opanowania nowych umiejętności/ Chcemy umożliwić naukę w prosty i wygodny sposób z wykorzystaniem wszystkich mozliwości, jakie daje internet - w dowolnej chwili, z dowolnego miejsca, 24h na dobę. Serwis ma być alternatywą dla tradycyjnych szkoleń, które z perspektywy pracownika i pracodawcy zabierają dużo czasu. Tematyka serwisu obejmuje następujące zagadnienia: kadry, płace, zus, rachunkowość, vat, podatki dochodowe. Odbiorcami są główni księgowi, specjaliści ds. kadr i płac, właściciele firm i prezesi.


Plan szkolenia:

Lekcja 1
Pierwsze pola deklaracji vat-7

Lekcja 2
Część A i B deklaracji vat-7

Lekcja 3
Transakcje krajowe - Pole C deklaracji vat

Lekcja 4
Transakcje zagraniczne - Pole C deklaracji vat

Lekcja 5
Podatek naliczony w deklaracji vat

Lekcja 6
Część E deklaracji vat-7

Lekcja 7
Pola F-H deklaracji vat-7

Lekcja 8
Deklaracja podsumowująca vat UE
Cena netto: 49.00 zł
Cena brutto: 60.27 zł

Kursy mogą nabyć osoby zalogowane w serwisie.
Zaloguj się, a jeśli jeszcze nie masz loginu i hasła możesz teraz założyć konto w portalu eszkolenia24.pl

Od momentu otrzymania płatności ten kurs będzie dostępny przez 30 dni

Uzyskanie dostępu może potrwać od kilku sekund do kilkunastu godzin w zależności od wybranego sposobu płatności.

Kursy DEMO sa bezpłatne. Uzyskanie dostępu wymaga jednak wcześniejszego zalogowania. Udostępnien DEMO nastąpi po kliknięciu przycisku Złóż zamówienie.

UWAGA: Bezwzględnie dopilnuj, aby ukończyć kurs przed terminem wygaśnięcia dostępu, który będziesz mógł sprawdzić po dokonaniu zakupu w profilu użytkownika w zakładce moje zamówienia. Pracownicy platformy szkoleniowej nie mają żadnej możliwości przedłużania dostępu do kursów, więc ponowne skorzystanie wymagać będzie ponownego zakupienia szkolenia.