Plan kont i zasady rachunkowości

Plan kont i zasady rachunkowości

 
plan kontPodczas szkolenia ekspert omawia plan kont oraz podstawowe zasady rachunkowości. Z naszego materiału dowiesz się, jak właściwie rejestrować operacje na kontach księgowych, a także po co się to w ogóle robi. Poznasz różnice między debetem a kredytem, nie będziesz miał również kłopotów ze stworzeniem bilansu i rachunku zysku i strat na podstawie wszystkich operacji gospodarczych zarejestrowanych na kontach.
Prowadzący:

Wojciech Kryński

Posiada ponad 15 letnie doświadczenie w finansach i rachunkowości, specjalizując się w doradztwie z zakresu Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej w szczególności przy złożonych transakcjach połączeń jednostek oraz klasyfikacji, wycenie i ujmowaniu instrumentów finansowych. W przeszłości pracował w czołowej firmie audytorskiej, w dziale finansów międzynarodowej instytucji finansowej, a także kierował polską spółką międzynarodowej firmy szkoleniowej. Szkolił finansistów w Polsce, Czechach, Rumunii, Irlandii, Holandii, Nigerii, Ghanie na Ukrainie i Łotwie. Obecnie prowadzi działalność doradczą na rzecz spółek giełdowych i międzynarodowych w zakresie rachunkowości według MSSF, a także specjalizuje się w doradztwie finansowym i księgowym z zakresu rachunkowości finansowej i zarządczej.

O nas:

logoJako jedyne na rynku szkolenia eduself.pl tworzone są w sposób wykorzystujący metody ułatwiające zapamiętywanie i zwiększające efektywność uczenia się. Z naszymi szkoleniami nauka jest szybka, przyjemna i co najważniejsze efektywna! To jedyne szkolenia z gwarancją opanowania nowych umiejętności.Chcemy umożliwić naukę w prosty i wygodny sposób z wykorzystaniem wszystkich możliwości, jakie daje Internet - w dowolnej chwili, z dowolnego miejsca, 24h na dobę. Serwis ma być alternatywą dla tradycyjnych szkoleń, które z perspektywy pracownika i pracodawcy zabierają dużo czasu. Tematyka serwisu obejmuje następujące zagadnienia: kadry, płace, zus, rachunkowość, vat, podatki dochodowe. Odbiorcami są główni księgowi, specjaliści ds.kadr i płac, właściciele firm i prezesi.

Plan Szkolenia:

Plan kont i zasady rachunkowości

• Wprowadzenie

• Lekcja 1
Obieg dokumentów

Lekcja 2
Zasada podwójnego zapisu

Lekcja 3
Konto księgowe

Lekcja 4
Plan kont

Lekcja 5
Ewidencja transakcji na kontach

Lekcja 6
Bilansowanie kont


Lekcja 7
Tworzenie zestawienia obrotu i sald


Lekcja 8
Tworzenie bilansu rachunku zysków i stratCena netto: 49.00 zł
Cena brutto: 60.27 zł

Kursy mogą nabyć osoby zalogowane w serwisie.
Zaloguj się, a jeśli jeszcze nie masz loginu i hasła możesz teraz założyć konto w portalu eszkolenia24.pl

Od momentu otrzymania płatności ten kurs będzie dostępny przez 30 dni

Uzyskanie dostępu może potrwać od kilku sekund do kilkunastu godzin w zależności od wybranego sposobu płatności.

Kursy DEMO sa bezpłatne. Uzyskanie dostępu wymaga jednak wcześniejszego zalogowania. Udostępnien DEMO nastąpi po kliknięciu przycisku Złóż zamówienie.

UWAGA: Bezwzględnie dopilnuj, aby ukończyć kurs przed terminem wygaśnięcia dostępu, który będziesz mógł sprawdzić po dokonaniu zakupu w profilu użytkownika w zakładce moje zamówienia. Pracownicy platformy szkoleniowej nie mają żadnej możliwości przedłużania dostępu do kursów, więc ponowne skorzystanie wymagać będzie ponownego zakupienia szkolenia.