Angielski - średniozaawansowany

Angielski - średniozaawansowany

 
angielski online

Angielski online daje możliwość nauki

bez ruszania się z domu

Pewnie dobrze wiesz lub potrafisz sobie to wyobrazić, że nauka angielskiego tradycyjną metodą, to nie taka prosta sprawa.

Po pierwsze musisz znaleźć czas na dojazdy do szkoły językowej, po drugie masz ściśle wyznaczone godziny nauki, co blokuje Ci jeden lub dwa dni w tygodniu. Po trzecie - te dojazdy też kosztują, co oznacza, że za kurs płacisz tak naprawdę więcej, niż wynosi jego cena.

Zastanów się przez chwilę, czy nie jesteś osobą, która lepiej by się czuła uczestnicząc w kursie on-line, siedząc przed własnym komputerem, w Twoim ulubionym fotelu, czując zapach świeżo zaparzonej kawy i będąc otoczonym przez znane, przyjazne wnętrze własnego domu.

Sam lub sama decydujesz wtedy o tempie nauki, co oznacza, że sam wybierasz godziny które Ci odpowiadają. Zapewne sam najlepiej wiesz, w jakich godzinach Twój mózg pracuje najefektywniej, wykorzystaj więc właśnie ten czas na naukę.

I co bardzo ważne - możesz zacząć kurs od razu. Właśnie teraz, kiedy masz motywację do działania i czujesz, że jest to dla Ciebie odpowiedni moment.

Co więcej będąc w swoim własnym domu nie musisz się obawiać zbłaźnienia przed innymi osobami, gdy jakieś słowo wypowiesz w nieprawidłowy sposób lub nie będziesz znał odpowiedzi na pytanie nauczyciela.

Dodatkowym bonusem jest fakt, że dostęp do kursu będziesz miał cały czas, z dowolnego komputera podłączonego do internetu.

Oznacza to, że będziesz mógł wielokrotnie wracać do przerobionego materiału i będziesz mógł to robić równiesz w szkole czy w pracy - gdy tylko będziesz tego potrzebować.

Angielski ze słuchu

Na czym polega nauka metodą Simple Perfect English?


Metoda Simple Perfect English (SPE) została opracowana przez pasjonatkę języka angielskiego, Martę Chłodnicką, która zauważyła niedoskonałości w tradycyjnych metodach nauczania języka. Opiera się ona na założeniu, że

Nie ma ludzi, którzy mają problem z nauką języka obcego. Są tylko ludzie, którzy do tej pory nie trafili na prostą metodę nauki.
Pracując z kursem metodą SPE masz wrażenie, że pracujesz ze swoim indywidualnym nauczycielem, który tłumaczy Ci kolejne zagadnienia, a bezstresowa atmosfera kursu, prosty język, liczne obrazki i zdjęcia, tabelki i diagramy, dialogi i scenki sytuacyjne oraz żywy język sprawiają, że szybko przyswajasz informacje – gdyż się dobrze przy tym bawisz :)

Uczysz się we własnym tempie, odsłuchujesz nagrania tyle razy, ile potrzebujesz, powtarzasz ćwiczenia i słownictwo kiedy chcesz – bo uczysz się dla siebie, a nie po to, aby zaliczyć przedmiot czy zdobyć jakiś certyfikat potrzebny do CV.

Czy nauczę się angielskiego w 15 dni?


Oczywiście że nie! Nie oczekuj cudów. Autorka metody SPE zauważyła jednak, że 15 dni to optymalny czas na przerobienie kursu. Każda z 15 lekcji stanowi odrębną całość, dlatego też idealnie jest przerabiać jedną lekcję dziennie.
Marta Chłodnicka stworzyła kurs Simple Perfect English, wychodząc z założenia, że nie ma ludzi, którzy mają problem z nauką. Są tylko ludzie, którzy do tej pory nie trafili na prostą metodę nauki.

Kim jest Marta?

Marta Chłodnicka - autorka kursówMarta jest absolwentką Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, posiada certyfikat CPE (Certificate of Proficiency in English) i jest pasjonatką języka angielskiego.

Zobacz co sądzą inni o kursie Simple Perfect English:

Witam Pani Marto!!

Chcę wyrazić serdeczne podziękowanie za świetny kurs nauki angielskiego. Spełnia on dokładnie moje oczekiwania, tchnie świeżością, jest bardzo urozmaicony, ciagle odkrywam dla siebie coś nowego. Żałuję jedynie, że nie mogę poświęcić nauce wiele czasu - robię to zatem w swoim tempie, ale mam nadzieję, że efekty będą.

Pani Marto gratuluję pomysłu i jeszcze raz dziękuję.

Z pozdrowieniami, Krystyna


***

Dziękuję
Jestem zafascynowana - gratuluję - znalazłam CHYBA NARESZCIE !!! sposób na mój angielski.


***

Korzystam z kursu dla średnio zaawansowanych i nareszcie ogarniam te wszystkie czasy :) Kurs bardzo czytelny, dużo fajnych ćwiczeń.

***

Witam p.Marto. Bardzo dziękuję za Pani lekcje. Są świetne!!! Najważniejsze jest to, że są ciekawe, wręcz porywające! Te lekcje chce się przerobić. Mam 47 lat i wiele kursow przerobionych na siłę, bo były nudne, śmiertelnie nudne......

Interesujące z poczuciem humoru. Inspirujące. Dobrze pogrupowane słowa, przez to fajnie wchodzą do głowy. Wymowa też jakoś 'sama' wlatuje. Podziwiam Panią, jest Pani tak młodą osobą i tak dużo Pani osiągnęła! Gratuluję.


GWARANCJA SATYSFAKCJI


Zapewniamy Ci pełne bezpieczeństwo zakupu. Nie decyduj teraz, czy ten kurs jest dla Ciebie - wypróbuj go zupełnie bez ryzyka. Nie masz nic do stracenia, a możesz zyskać nową umiejętność - znajomość języka angielskiego


Jeśli po ukończeniu kursu dojdziesz do wniosku, że nie przyniósł on Ci oczekiwanych korzyści, zwrócimy Ci 100% zainwestowanych pieniędzy.


Masz na to moją osobistą gwarancję.


angielski onlineZakres materiału

Kurs na poziomie średniozaawansowanym – to propozycja dla tych, którzy już mają za sobą pierwsze kroki i chcą kontynuować naukę. Ćwiczenia i lekcje na tym kursie mają za zadanie udoskonalić Twoje zdolności komunikacyjne, tak abyś bez skrępowania władał angielskim na co dzień.

Nauczysz się:


kurs angielskiego online mówienia o swoich gustach muzycznych

kurs angielskiego online opisywania ludzi - ich cech charakteru, wyglądu

kurs angielskiego online sformułowania związane z emigracją oraz pracą

kurs angielskiego online mówienie o filmach i o tym co sprawia, że film jest dla nas wartościowy

kurs angielskiego online idiomy, które zazwyczaj trudno zapamiętać podane w takiej formie, że same zostają w głowie :)

kurs angielskiego online slang internetowy i tematyka komputerowa

kurs angielskiego online mówienia o szczęściu i o tym, co sprawia, że ludzie czują się szczęśliwi.

kurs angielskiego online dni tygodnia, godziny i inne atrakcje związane z czasem :)

kurs angielskiego online nauczysz się także mówić o swoich marzeniach i planach

kurs angielskiego online czym są false friends, czyli jak uniknąć “kalki” językowej

Ile to wszystko może kosztować?

Jeśli spodziewasz się ceny liczonej w setkach czy tysiącach złotych za pełny kurs języka angielskiego – muszę Cię rozczarować, bowiem…

Kursy metodą Simple Perfect English możesz rozpocząć od zaraz w cenie zaledwie 47 zł 37 zł

Jak tylko zaksięgujemy Twoją płatność (w przypadku przelewu wewnątrz tego samego banku ma to miejsce od razu) otrzymasz swoje unikalne hasło do naszego serwisu, gdzie w swoim własnym tempie rozpoczniesz kurs.

Możesz więc zacząć się uczyć od razu oraz w każdej chwili, kiedy dysponujesz kilkoma minutami czasu!

Cena netto: 30.08 zł
Cena brutto: 37.00 zł

Kursy mogą nabyć osoby zalogowane w serwisie.
Zaloguj się, a jeśli jeszcze nie masz loginu i hasła możesz teraz założyć konto w portalu eszkolenia24.pl

Od momentu otrzymania płatności ten kurs będzie dostępny przez 2 dni

Uzyskanie dostępu może potrwać od kilku sekund do kilkunastu godzin w zależności od wybranego sposobu płatności.

Kursy DEMO sa bezpłatne. Uzyskanie dostępu wymaga jednak wcześniejszego zalogowania. Udostępnien DEMO nastąpi po kliknięciu przycisku Złóż zamówienie.

UWAGA: Bezwzględnie dopilnuj, aby ukończyć kurs przed terminem wygaśnięcia dostępu, który będziesz mógł sprawdzić po dokonaniu zakupu w profilu użytkownika w zakładce moje zamówienia. Pracownicy platformy szkoleniowej nie mają żadnej możliwości przedłużania dostępu do kursów, więc ponowne skorzystanie wymagać będzie ponownego zakupienia szkolenia.