Podatki - pisma podatkowe

Podatki - pisma podatkowe

 
eduselfW niniejszym szkoleniu nasz ekspert przedstawia procedurę i wymogi dotyczące wybranych pism podatkowych. Skupia się na tych pismach, od których uzależnione jest skuteczne dochodzenie przez podatnika swoich racji. W materiałach, które otrzymasz wraz ze szkoleniem znajdziesz przykładowe wzory takich pism - pozwolą ci one na samodzielne, prawidłowe i skuteczne sporządzanie pism w sprawach podatkowych.Prowadzący:

Mariusz Makowski

Jest doradcą podatkowym, prowadzi własną kancelarię w Warszawie. Jest autorem artykułów i publikacji podatkowych, a także wykładowcą akademickim. Prowadzi szkolenia dla wielu firm i instytucji, m. in. Krajowej Izby Podatkowej, Krajowej Izby Doradców Podatkowych, Telewizji Polskiej, Unilever Polska.


O nas:

eduselfJako jedyne na rynku szkolenia eduself.pl tworzone są w sposób wykorzystujący metody ułatwiające zapamiętywanie i zwiększające efektywność uczenia się. Z naszymi szkoleniami nauka jest szybka, przyjemna i co najważniejsze efektywna! To jedyne szkolenia z gwarancją opanowania nowych umiejętności.Chcemy umożliwić naukę w prosty i wygodny sposób z wykorzystaniem wszystkich możliwości, jakie daje Internet - w dowolnej chwili, z dowolnego miejsca, 24h na dobę. Serwis ma być alternatywą dla tradycyjnych szkoleń, które z perspektywy pracownika i pracodawcy zabierają dużo czasu. Tematyka serwisu obejmuje następujące zagadnienia: kadry, płace, zus, rachunkowość, vat, podatki dochodowe. Odbiorcami są główni księgowi, specjaliści ds.kadr i płac, właściciele firm i prezesi.


Plan Szkolenia:

Pisma Podatkowe

• Wprowadzenie

• Lekcja 1
Ogólne zasady sporządzania pism

Lekcja 2
Czynny Żal

Lekcja 3
Ulgi w spłacie zobowiązań

Lekcja 4
Odwołanie od decyzji

Lekcja 5
Skarga do sądu administracyjnego

Lekcja 6
Skarga kasacyjna

Lekcja 7
Wyjaśnienia do protokołu kontroli

Lekcja 8
Ponaglenie organu na niezałatwienie sprawy w terminie

!!!

KAŻDA LEKCJA JEST PRZEDSTAWIONA W FORMIE WYKŁADU WIDEO PREZENTOWANEGO PRZEZ JEDNEGO Z NASZYCH EKSPERTÓW. POZA TYM ZAMIESZCZAMY RÓWNIEŻ MATERIAŁY DODATKOWE W FORMIE PISEMNEJ (W FORMACIE PDF).Cena netto: 49.00 zł
Cena brutto: 60.27 zł

Kursy mogą nabyć osoby zalogowane w serwisie.
Zaloguj się, a jeśli jeszcze nie masz loginu i hasła możesz teraz założyć konto w portalu eszkolenia24.pl

Od momentu otrzymania płatności ten kurs będzie dostępny przez 30 dni

Uzyskanie dostępu może potrwać od kilku sekund do kilkunastu godzin w zależności od wybranego sposobu płatności.

Kursy DEMO sa bezpłatne. Uzyskanie dostępu wymaga jednak wcześniejszego zalogowania. Udostępnien DEMO nastąpi po kliknięciu przycisku Złóż zamówienie.

UWAGA: Bezwzględnie dopilnuj, aby ukończyć kurs przed terminem wygaśnięcia dostępu, który będziesz mógł sprawdzić po dokonaniu zakupu w profilu użytkownika w zakładce moje zamówienia. Pracownicy platformy szkoleniowej nie mają żadnej możliwości przedłużania dostępu do kursów, więc ponowne skorzystanie wymagać będzie ponownego zakupienia szkolenia.