Prawo pracy - Ochrona kobiet w ciąży

Prawo pracy - Ochrona kobiet w ciąży

 

ochr.kobiet w ciazyW szkoleniu Ochrona kobiet w ciąży zajmiemy się 4 aspektami tej ochrony: przed rozwiązaniem stosunku pracy, uprawnieniami przysługującymi w trakcie zatrudnienia, sferą BHP, jak również ochroną ubezpieczeniową. Tematyka ta jest ważna m.in. z tego względu, że naruszenie uprawnień związanych z ochroną kobiet w ciąży jest wykroczeniem i w razie kontroli PIP grozi pracodawcom mandatem.Prowadzący:

Łukasz Prasołek

Prawnik, absolwent studiów podyplomowych z zarządzania Zasobami Ludzkimi. Były pracownik Departamentu Prawnego Głównego Inspektoratu Pracy oraz wykładowca na Wydziale Zarządzania UW. Współautor licznych książek z zakresu prawa pracy, w tym "Komentarza do Kodeksu Pracy". Aktualnie asystent sędziego w sądzie najwyższym.


O nas:

eduselfJako jedyne na rynku szkolenia eduself.pl tworzone są w sposób wykorzystujący metody ułatwiające zapamiętywanie i zwiększające efektywność uczenia się. Z naszymi szkoleniami nauka jest szybka, przyjemna i co najważniejsze efektywna! To jedyne szkolenia z gwarancją opanowania nowych umiejętności.Chcemy umożliwić naukę w prosty i wygodny sposób z wykorzystaniem wszystkich możliwości, jakie daje Internet - w dowolnej chwili, z dowolnego miejsca, 24h na dobę. Serwis ma być alternatywą dla tradycyjnych szkoleń, które z perspektywy pracownika i pracodawcy zabierają dużo czasu. Tematyka serwisu obejmuje następujące zagadnienia: kadry, płace, zus, rachunkowość, vat, podatki dochodowe. Odbiorcami są główni księgowi, specjaliści ds.kadr i płac, właściciele firm i prezesi.


Plan Szkolenia:

Ochrona Kobiet w ciąży


• Wprowadzenie


• Lekcja
Ochrona trwałości stosunku pracy

Lekcja 2

Szczególne uprawnienia w trakcie zatrudnienia


Lekcja 3

Ochrona w zakresie BHP


Lekcja 4

Ochrona ubezpieczeniowa


!!!

KAŻDA LEKCJA JEST PRZEDSTAWIONA W FORMIE WYKŁADU WIDEO PREZENTOWANEGO PRZEZ JEDNEGO Z NASZYCH EKSPERTÓW. POZA TYM ZAMIESZCZAMY RÓWNIEŻ MATERIAŁY DODATKOWE W FORMIE PISEMNEJ (W FORMACIE PDF).


Cena netto: 49.00 zł
Cena brutto: 60.27 zł

Kursy mogą nabyć osoby zalogowane w serwisie.
Zaloguj się, a jeśli jeszcze nie masz loginu i hasła możesz teraz założyć konto w portalu eszkolenia24.pl

Od momentu otrzymania płatności ten kurs będzie dostępny przez czas nieograniczony

Uzyskanie dostępu może potrwać od kilku sekund do kilkunastu godzin w zależności od wybranego sposobu płatności.

Kursy DEMO sa bezpłatne. Uzyskanie dostępu wymaga jednak wcześniejszego zalogowania. Udostępnien DEMO nastąpi po kliknięciu przycisku Złóż zamówienie.

UWAGA: Bezwzględnie dopilnuj, aby ukończyć kurs przed terminem wygaśnięcia dostępu, który będziesz mógł sprawdzić po dokonaniu zakupu w profilu użytkownika w zakładce moje zamówienia. Pracownicy platformy szkoleniowej nie mają żadnej możliwości przedłużania dostępu do kursów, więc ponowne skorzystanie wymagać będzie ponownego zakupienia szkolenia.