Druk - Oświadczenie stron umowy najmu lokalu mieszkalnego

Druk - Oświadczenie stron umowy najmu lokalu mieszkalnego

  oświadczenie o wyborze najem ogólny lub najem okazjonalny
Oświadczenie stron umowy najmu lokalu mieszkalnego


W zawiązku z wejściem w życie Ustawy z dnia 17 grudnia 2009 o zmianie ustawy o ochronie praw lokatorów, mieszkaniowym zasobie gminy i o zmianie kodeksu cywilnego oraz o zmianie niektórych innych ustaw wprowadzającej tzw. "najem okazjonalny" pośredników i zarządców mogą spotkać roszczenia klientów w przypadku kiedy warunki najmu zostaną dochowane.

W celu uniknięcia takiego ryzyka przygotowaliśmy prosty formularz oświadczenia, które zalecamy pobrać i przedstawiać do podpisu obu stronom transakcji najmu.


Lepiej przyjąć stosowne oświadczenie niż potem ryzykować wypłata odszkodowania.

Dostęp do pobrania wzoru dokumentu szybko i łatwo uzyskasz dzięki elektronicznemu systemowi płatnosci.pl. (tempo przepływu płatności zależy wyłącznie od banku z którego dokonujesz przelew - płatności SMS z przyczyn od nas niezależnych chwilowo nie działają)

Ten użyteczny formularz zamieszczono w gotowej do druku wersji pliku w formacie pdf.


Cena netto: 6.00 zł
Cena brutto: 6.00 zł

Kursy mogą nabyć osoby zalogowane w serwisie.
Zaloguj się, a jeśli jeszcze nie masz loginu i hasła możesz teraz założyć konto w portalu eszkolenia24.pl

Od momentu otrzymania płatności ten kurs będzie dostępny przez czas nieograniczony

Uzyskanie dostępu może potrwać od kilku sekund do kilkunastu godzin w zależności od wybranego sposobu płatności.

Kursy DEMO sa bezpłatne. Uzyskanie dostępu wymaga jednak wcześniejszego zalogowania. Udostępnien DEMO nastąpi po kliknięciu przycisku Złóż zamówienie.

UWAGA: Bezwzględnie dopilnuj, aby ukończyć kurs przed terminem wygaśnięcia dostępu, który będziesz mógł sprawdzić po dokonaniu zakupu w profilu użytkownika w zakładce moje zamówienia. Pracownicy platformy szkoleniowej nie mają żadnej możliwości przedłużania dostępu do kursów, więc ponowne skorzystanie wymagać będzie ponownego zakupienia szkolenia.