Druk - Deklaracja nabycia nieruchomości - odpowiedź

Druk - Deklaracja nabycia nieruchomości - odpowiedź

  nieruchomości kupno sprzedaż
Deklaracja nabycia - odpowiedź


Zamieszczony plik jest przykładowym dokumentem znacznie ułatwiającym pracę w biurze obrotu nieruchomościami.
Jest kontynuacją dokumentu "Deklaracja nabycia". Formularz ten znacznie ułatwia prowadzenie negocjacji warunków sprzedaży. Daje czas zarówno pośrednikowi jak i jego klientowi na reakcję oraz ustosunkowanie się do propozycji drugiej strony ewentualnej transakcji.

Dokument umieszczono w formie gotowego do wydruku pliku pdf, oraz - specjalnie w celu umożliwienia samodzielnej edycji - również w formacie dokumentu programu WORD.


Zwracamy uwagę, że w przypadku chęci wykorzystania poniższego dokumentu należy bezwzględnie szczegóły jego treści dostosować do rzeczywistej sytuacji panującej w Państwa Firmie.
Cena netto: 6.00 zł
Cena brutto: 6.00 zł

Kursy mogą nabyć osoby zalogowane w serwisie.
Zaloguj się, a jeśli jeszcze nie masz loginu i hasła możesz teraz założyć konto w portalu eszkolenia24.pl

Od momentu otrzymania płatności ten kurs będzie dostępny przez 2 dni

Uzyskanie dostępu może potrwać od kilku sekund do kilkunastu godzin w zależności od wybranego sposobu płatności.

Kursy DEMO sa bezpłatne. Uzyskanie dostępu wymaga jednak wcześniejszego zalogowania. Udostępnien DEMO nastąpi po kliknięciu przycisku Złóż zamówienie.

UWAGA: Bezwzględnie dopilnuj, aby ukończyć kurs przed terminem wygaśnięcia dostępu, który będziesz mógł sprawdzić po dokonaniu zakupu w profilu użytkownika w zakładce moje zamówienia. Pracownicy platformy szkoleniowej nie mają żadnej możliwości przedłużania dostępu do kursów, więc ponowne skorzystanie wymagać będzie ponownego zakupienia szkolenia.